Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(3) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 3

Nie sú vybraté žiadne filtre

64,99 €

35,99 €

Farba:

biela

Veľkosť:

36,5 38 39 40,5

49,99 €

14,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

36 38 39 40

39,99 €

7,99 €

Farba:

tmavomodrá

Veľkosť:

36 37 38 39 40 41

Výsledkov na stránke

s 3

Aktuálne si prezeráte: Dámske sandále
Dostupné modely sandálov pre dámy: 3

Naspäť do kategórie: Dámske topánky

Dámske sandále

Leto sa blíži a nadišiel čas vybrať si vhodné dámske sandále. Každú sezónu známe značky ponúkajú množstvo zaujímavých modelov. Ľahké a priedušné dámske sandále majú zaistiť predovšetkým 100% komfort počas horúcich dní.

Sandále prispôsobené Vašim potrebám

Vždy je dobré mať niekoľko párov letných sandálov, v závislosti od toho, kde ich budete nosiť. Na pláž sa ideálne osvedčia dámske sandále s rovnou podrážkou, ktoré boli vyrobené zo syntetického materiálu. Vďaka tomu sa pri kontakte s vodou nezničia. Do mesta sa oplatí vybrať si obuv z textilného materiálu alebo z prírodnej kože, ktorá nebude spôsobovať nepríjemné odery. Počas horúcich dní je lepšie vzdať sa vysokých opätkov a ihličiek, ktoré chodidlá unavia. Ak je však pre Vás dôležité pridať si zopár centimetrov – vyberte si sandále na platforme.

Letná móda

V najnovších kolekciách známych značiek nájdete obuv, ktorá bude nielen výnimočne pohodlná, ale bude i výborne vyzerať na ženskom chodidle. V skrini sa vždy oplatí mať jeden pár obuvi na pláž, elegantné sandále a taktiež obuv s rovnou podrážkou v univerzálnej farbe.