Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(2) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 2

Nie sú vybraté žiadne filtre

44,99 €

18,39 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

36 36 2/3 37 1/3 38 38 2/3

44,99 €

16,19 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

36 36,5 37,5 38 38,5

Výsledkov na stránke

s 2

Aktuálne si prezeráte: Detská futbalová obuv
Dostupné modely futbalová obuvi pre deti: 2

Naspäť do kategórie: Detské topánky

Spoľahlivé futbalové topánky pre deti

Máte v rodine malého fanúšika futbalu, ktorého snom je hrať prvú ligu? Tieto plány si vyžadujú správnu prípravu! Každý, kto hrá futbal vie, aké dôležité sú správne kopačky. Musia byť prispôsobené k povrchu, na ktorom sa uskutočňujú rozohrávky, dobre držať chodidlo a zaisťovať kontrolu nad loptou. Výber správnej futbalovej obuvi pre deti nie je vôbec jednoduchý - na trhu je možné nájsť množstvo modelov s rôznymi vlastnosťami. V ponuke 50 style máme pre vás a vaše dieťa najlepší výber známych športových značiek. Nike, adidas, a čo tak Lotto? Spoznajte osvedčené kopačky turfy pre deti.

Tri pásiky adidas

Nemecká značka so svetoznámym logom s troma pásikmi ponúka futbalovú klasiku, ktorá sa osvedčí v každej situácii. Obuv adidas Copa Tango je ponuka inšpirovaná kultovým modelom Copa. Verzia adidas Copa Tango 18.4 IN J je určená na halový futbal. Bola spracovaná z trvácnej syntetickej kože a vybavená charakteristickým prehnutým jazykom. V prednej časti zvršku boli osadené vrúbky, ktoré umožnia pohodlné držanie lopty. Konštrukcia bola osadená na gumenej podrážke, ktorá sa ideálne osvedčí na vnútorných povrchoch. Model adidas Copa Tango 18.4 TF je pre zmenu určený na hru na trávniku. Jeho podrážka bola vybavená malými štupľami, ktoré sú zodpovedné za priľnavosť. Nezabudlo sa ani na všetky ostatné elementy charakteristické pre model Copa - zvinutý jazyk a línie prednej časti zvršku. Inou dokonalou ponukou tejto značky je adidas Nemezis v halovom vydaní na umelý trávnik. Maximálne dynamický tvar zaručuje oporu pri každom obrate a manévri, a energická farba dodáva chuť do hry.

Swoosh na trávniku

V širokej ponuke 50 style nájdete aj skvelú futbalovú obuv Nike pre deti. Množstvo a rôznorodosť modelov umožnia výber toho ideálneho modelu pre vášho malého športovca. Hľadáte obuv určenú na halový futbal? Stavte na jeden zo spoľahlivých modelov značky so Swooshom. Modely také ako Nike JR Tiempo Rio, Nike Hypervenom Phantom, Nike Legendx 7 Club, Nike JR Superflyx 6 Club alebo Nike JR Obrax 3 Club vášmu dieťaťu poskytnú maximálne možnosti pri hre na vnútornom ihrisku. Obuv bola vybavená všetkými črtami, ktoré zaručia efektívnu hru. Trvácne materiály, ktoré zaručia dlhodobé používania, dynamické tvary, elementy umožňujúce udržanie kontroly nad loptou, maximálne prispôsobenie ku chodidlu - to všetko spôsobuje, že každý zápas poskytuje ešte viac satisfakcie a radosti. Nezabudnuteľné dojmy a skvelé výsledky na trávniku zaručia modely Nike JR Phantom Venom Club, Nike JR Vapor 12 Club, Nike Merculiarx Vortex JR alebo Nike JR Tiempo Rio. Ich profesionálne podrážky s priľnavými gumenými výbežkami sa perfektne osvedčia na trávnatých plochách.

Silní hráči. Umbro a Lotto

Značky Umbro a Lotto sa preslávili výbornými futbalovými projektmi. V našom sortimente nájdete veľký výber modelov oboch týchto značiek. Umbro je značka, ktorá sa preslávila výrobou kopačiek a na trhu pôsobí už takmer sto rokov, čo znamená osvedčenú a bezpečnú voľbu. V jej ponuke si každý mladý fanúšik futbalu nájde niečo pre seba. Modely od malých detských veľkostí až po tie väčšie, juniorské, vďaka premysleným projektom a osvedčeným konštrukciám zaručujú najvyššiu úroveň pri hre - v hale, ako aj na trávniku. Bestsellery také ako UX Accuro Club, Umbro Velocita III Club, Umbro Velocita IV League, Umbro Veloce III IC, Umbro Classico VI IC alebo Umbro Medusae II Club vášmu dieťaťu poskytnú veľa radosti z obľúbeného športu. Nebude tomu ináč ani v prípade kopačiek Lotto. Turfová obuv z ponuky tejto značky - napríklad Lotto Spider 700 alebo Lotto LZG 700 sa v mnohých rôznych verziách perfektne osvedčia pri juniorských rozohrávkach. Prezrite si modely určené na hru v hale, na trávnatých ihriskách a na umelom trávniku, a vyberte pre svoje dieťa ten, ktorý najviac vyhovie jeho potrebám. Detské kopačky dostupné v našej ponuke sú najlepšou voľbou pre mladých futbalistov. Známe značky, premyslený dizajn, osvedčené modely a tie najlepšie ceny - to všetko získate pri nákupe obuvi vo 50 style.