Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(2) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 2

Nie sú vybraté žiadne filtre

24,99 €

23,74 €

Farba:

ružová

Veľkosť:

36 37,5 38,5 40

22,99 €

13,49 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

28 29,5 31 32 33,5 35

Výsledkov na stránke

s 2

Aktuálne si prezeráte: Detské šľapky
Dostupné modely šľapiek pre deti: 2

Naspäť do kategórie: Detské topánky

K bazénu, na letné prechádzky i na chodenie po dome

Prihlásili ste svoje dieťa na hodiny plávania? Plánujete rodinné prázdniny? Alebo už len znení slov „obuj si papuče“ sa vaše dieťa otáča na druhú stranu a hľadá topánky, ktoré sa mu budú skutočne páčiť? Pokiaľ sa vás týka niektorá z vyššie uvedených otázok alebo jednoducho hľadáte pre svoje dieťa funkčné a ľahké topánky, ktoré budú ako stvorené na teplé dni, určite vás zaujme ponuka detských šľapiek dostupných v obchode 50style!

Aké šľapky sa opláca kúpiť deťom?

Aj keď sú na trhu stovky (alebo dokonca tisíce) modelov šľapiek pre deti, nemožno poprieť, že nie všetky stoja za pozornosť. Niektoré sa vyznačujú dizajnom, avšak zbytočné je hľadať v týchto modeloch kvalitu, iné sú odolné, ale farby sa určite nezapáčia tým najmenším na toľko, aby si ich obuli rýchlo a ľahko. Optimálnym riešením sú modely ponúkané najznámejšími výrobcami športovej obuvi, ako sú Nike alebo Umbro, ktoré kombinujú kvalitu, funkčnosť a dizajn, vďaka čomu poskytujú malým chodidlám primeranú ochranu, pohodlie a podporu, ktoré cítiť doslova pri každom krok.

Medzi dostupnými návrhmi, ktoré sme pripravili v najnovšej kolekcii nášho obchodu, nájdete modely vyrobené iba zo syntetických materiálov, ktoré sú vysoko odolné proti poškodeniu, majú dlhú životnosť a nedráždia jemnú pokožku nôh ani nespôsobujú bolestivé odreniny. Vďaka použitiu širokého remienka, ktorý je z vnútornej strany pokrytý mäkkým na dotyk materiálom, nemusíte sa obávať chýbajúcej správnej stabilizácie chodidla a gumová podrážka poskytne vášmu dieťaťu oporu aj na klzkom povrchu.

Pozrite si ponuku modelov šľapiek pre najmenších vo 50style, a vyberte si návrh, ktorý si vaše dieťa zamiluje.