Lehota realizácie objednávok

Lehota realizácie objednávok

 • Doručenie 2-6 pracovných dní

  Väčšina objednávok je doručená do 2-6 pracovných dní po ich potvrdení. Vynakladáme maximálne úsilie, aby sme tovar doručili čo najskôr, avšak v niektorých prípadoch (posezónne výpredaje, propagačné akcie) môže byť dodacia lehota o niečo dlhšia, maximálne však 10 pracovných dní.

 • Doručenie na adresu

  Po odoslaní zásielky sa kuriér dvakrát pokúsi doručiť ju na uvedenú adresu. V prípade neprítomnosti zákazníka na doručovacej adrese kuriér zanechá oznámenie s informáciou o ďalšom termíne pokusu o doručenie alebo o čase a mieste, kde je potrebné zásielku osobne prevziať. Po dvoch neúspešných pokusoch o doručenie sa objednávka vráti do skladu internetového obchodu. Ďalšie informácie o objednávke sa zadávajú do formulára počas procesu zadávania objednávky (počas spracovania objednávky v obchode 50style môžete zadať inú dodaciu adresu, ako aj ďalšie informácie týkajúce sa napr. oneskoreného odoslania zásielky).

Dostupnosť produktov

 • Všetko, čo vidíte, je dostupné!

  Všetky výrobky ponúkané na 50Style.sk sa nachádzajú v našom hlavnom sklade, takže ponuka výrobkov uvedená na stránkach obchodu má úplný rozsah tovaru. Toto riešenie umožňuje rýchle spracovanie objednávok.

  Nespolupracujeme s veľkoobchodníkmi, od ktorých sa výrobky dovážajú pre zákazníka až po zadaní objednávky - všetky výrobky sú už fyzicky v našom sklade.

  Spokojnosť s objednanými výrobkami je pre nás mimoriadne dôležitá, preto každý výrobok pred odoslaním prechádza podrobnou kontrolou kvality. Ak vaša veľkosť nie je uvedená na karte výrobku, opýtajte sa na dostupnosť.

 • Kontakt so zákazníckym servisom

  Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na Zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii od pondelka do piatku od 9:00 do 17:00. Zamestnanci predajne vám pomôžu vybrať správny model alebo veľkosť a pomôžu vám pri objednávaní.