Futbalové doplnky

Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(4) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 4

Nie sú vybraté žiadne filtre

22,99 €

11,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

11

12,99 €

10,79 €

Farba:

čierna biela

Veľkosť:

S M L

Veľkosť:

S M L

14,99 €

8,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

M

14,99 €

Farba:

biela čierna

Veľkosť:

S M L

Veľkosť:

S M L

Výsledkov na stránke

s 4

Aktuálne si prezeráte: Futbalové doplnky
Dostupné modely Futbalové doplnky: 4

Naspäť do kategórie: Doplnky

Futbalové doplnky - a každý zápas sa zakončí výhrou!

Nepochybne - futbal je jeden z najpopulárnejších športov na svete! S vášňou sledujeme a komentujeme zápasy, ale taktiež sami vychádzame na ihrisko. Futbalistov - amatérov je celá kopa. Deti ako aj dospelí, muži i ženy, žiaci, študenti, osoby pracujúce prichádzajú so sebou do kontaktu, zdokonaľujú svoje schopnosti a zároveň sa pri tom skvele bavia. Patríte k takým priaznivcom? Alebo ešte len chcete začať dobrodružstvo s týmto športom? Nezávisle od toho, aká je odpoveď, jedno musíš vedieť: dobré vybavenie je základ. Obuv a pohodlné oblečenie je jedno, ale pripravujúc sa na zápasy alebo tréningy, nemôžeš zabudnúť na doplnky. Našťastie ste na správnom mieste - futbalové doplnky, ktoré nájdeš vo 50 style, určite splnia Vaše očakávania. Vyberte si svoj must have a vyberte sa na zápas - o chvíľu bude prvé zapísknutie.

Pohodlie a bezpečnosť

Bez ohľadu na to, či ideš na parket, ihrisko, tenisový kurt alebo bežecký pás, na športovanie sa treba pripraviť. Futbal má na rozdiel, napríklad od behu určité požiadavky, ktoré by mali byť splnené, ak chceme, aby bol tréning skutočne úspešný. Okrem pohodlného oblečenia sa opláca siahnuť aj po praktickom príslušenstve, ktoré nám zabezpečia bezpečnosť a pohodlie. Aké? Neodmysliteľným prvkom výbavy každého futbalistu - profesionálneho, ako aj amatéra - sú charakteristické vysoké futbalové ponožky a futbalové chrániče. Vyrobené z vhodných, odolných materiálov, na zápase určite nesklamú a skryté švy zaistia pohodlie na skutočne... majstrovskej úrovni. O dobrú výbavu sa musia postarať taktiež brankári. Ideálne futbalové rukavice Nike či Umbro nájdeš práve vo 50 style. A čo znamená „ideálne“? Samozrejme, zabezpečujúce maximálne dobré sedenie, odolnosť a to charakteristické „vycítenie“ lopty. Vybavenie, ktoré zaručuje tieto kvality, zabezpečí, že každá hra bude zakončená úspechom bez ohľadu na výsledok! Chrániče sú skvelým doplnkom výbavy - vďaka nim nehrozí žiadne zranenie. Okrem iných, adidas ponúka rad výrobkov, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Ak hľadáte futbalové vybavenie pre seba, vyberte si to najlepšie - tieto značky určite vedia, čo je pre nás, futbalových fanúšikov, najdôležitejšie.

Futbalové doplnky - vyberte si aké chcete!

Odolnosť, záruka pohodlia pri nosení a perfektné prispôsobenie - to sú vlastnosti, ktoré charakterizujú elementy ideálneho vybavenia ambiciózneho futbalistu, ktorý dbá o rozvoj svojich schopností. Môžeme chcieť ešte niečo viac? Odpovedáme: samozrejme - koniec koncov nič tak nemotivuje trénovať, ako dobrý fitlook! Už dlho sa vie, že sme ochotnejší začať trénovať, keď náš set... páči sa nám, skrátka. Dizajnéri značiek Nike, adidas alebo Umbro to dobre vedia, a preto sú všetky projekty vytvorené tak, aby spĺňali aj tie najvyššie estetické požiadavky. Futbalové chrániče, rukavice, ponožky či podkolienky sú preto nielen praktickými, ale aj doplnkami plnými športovej energie, ktoré sa až chcú nosiť. Vyberiete si univerzálnu farebnú kombináciu, ktorá sa hodí ku všetkému? Alebo siahnete po odvážnych kombináciách, ktoré pútajú pozornosť už zďaleka? Rozhodnutie je na vás! Smelo si vyberte a vyrazte na ihrisko v dokonalom štýle hodnom majstrov. To bude dobrý zápas!