Ošetrenie obuvi

Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(7) Výsledkov

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 7

Nie sú vybraté žiadne filtre

4,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

4,49 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

Výsledkov na stránke

s 7

Aktuálne si prezeráte: Ošetrenie obuvi
Dostupné modely Ošetrenie obuvi: 7

Naspäť do kategórie: Doplnky

Prostriedky pre starostlivosť o obuv

Dobrý vzhľad obuvi závisí nielen od materiálov, ktoré výrobca použije a kvality jej prevedenia. Starostlivosť o obuv je rovnako dôležitá a vďaka správnym procedúram sa budete môcť vždy postarať o estetický vzhľad obľúbeného modelu, aby ste sa z neho mohli tešiť po dlhé roky. Oplatí sa vyberať si prostriedky od overených a uznávaných producentov v tejto branži. Prostriedky na čistenie a konzerváciu je navyše potrebné prispôsobiť konkrétnemu typu obuvi. Jeden preparát sa dokonale osvedčí na výrobky z prírodnej hladkej kože a iný bude vhodnejší na výrobky z nubuku alebo syntetických materiálov.

Doplnky pre starostlivosť o obuv na 50Style - bohatá škála výrobcov

Ak chcete, aby vaše obľúbené topánky vyzerali dobre čo najdlhšie, pamätajte na pravidelné čistenie a impregnáciu. Internetový obchod 50Style ponúka prostriedky pre starostlivosť o obuv značky Bama. Firma uznávaná v obuvníckej branží ponúka množstvo produktov, takých ako ochranné krémy, osviežovače, dezodoranty, impregnačné produkty, šampóny, prostriedky na obnovu a čistiace peny. Vďaka bohatému sortimentu s ľahkosťou skompletizujete svoju sadu pre starostlivosť o obuv, ktorá vám pomôže odstrániť rôzne nečistoty a obuv ochrániť pre prachom a nadmernou vlhkosťou. Pamätajte si, že vlhkosť vytvára ideálne prostredie pre vznik plesní, ktoré majú nepriaznivý vplyv na prírodné, ako aj syntetické kože a textilné materiály.

Obuv je vystavená pôsobeniu mnohých vonkajších faktorov. Vysoká teplota a slnečné lúče často vedú ku blednutiu zvršku, čomu by sa chcel vyvarovať každý milovník módy. Ak chcete obdivovať bezchybnú farbu obuvi, porozmýšľajte o nákupe špeciálnych prostriedkov pre starostlivosť o obuv v konkrétnej farbe.

Starostlivosť o obuv na každé ročné obdobie

Internetový obchod 50Style ponúka nielen veľmi kvalitnú obuv od top značiek takých ako Nike, Puma alebo New Balance, ale aj výrobky pre starostlivosť. Pravidelné vykonávanie čistiacich a konzervačných zákrokov pomáha zachovať jej dobrý vzhľad. Škvrny a škrabance sťažujú udržanie atraktívneho looku aj v prípade, že máme do činenia s kultovým modelom. Na našej stránke nájdete prostriedky pre starostlivosť o obuv, vďaka ktorým sa bez problémov postaráte o vzhľad a stav obľúbených tenisiek, ale aj vychádzkových či horských topánok. Potrebujete výrobky pre navlhčenie a vyleštenie zvršku? Alebo chcete svoju obuv ochrániť pred nadchádzajúcim jesenno-zimným obdobím? Spoznajte našu ponuku a vyberte si výrobky, ktoré vás zaujali, my sa vtedy postaráme o rýchlu a bezproblémovú realizáciu vašej objednávky!