Peňaženky

Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(2) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 2

Nie sú vybraté žiadne filtre

12,99 €

11,69 €

Farba:

ružová

Veľkosť:

ONE SIZE

7,99 €

7,19 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

ONE SIZE

Výsledkov na stránke

s 2

Aktuálne si prezeráte: Peňaženky
Dostupné modely Peňaženky: 2

Naspäť do kategórie: Doplnky

Peňaženky

Sme si vedomí toho, že veľa milovníkov módy si cení rôznorodosť, čo sa odráža aj v ich garderóbach. Každý má v šatníku oblečenie určené na rôzne príležitosti. Nie je to ničím prekvapivým, keďže v niektorých situáciách sa musíme obliecť elegantne a v iných môžeme staviť na uvoľnenosť a športový look. Taký istý je aj prípad doplnkov, akými sú napríklad peňaženky. V internetovom obchode 50Style nájdete doplnky, ktoré zatraktívnia vaše streetwearové aj neformálne outfity. Ak hľadáte štýlové výrobky od najpopulárnejších značiek, skvele ste trafili.

Pánske peňaženky na 50Style - štýl za nízke ceny

Náš obchod sa už roky snaží vyhovieť požiadavkám všetkých zákazníkov, preto pravidelne dopĺňame sortiment a snažíme sa o to, aby mali používatelia čo najväčší výber, v oblasti strihov, ako aj farebných variantov. Aktívnym pánom sa určite zapáči pánska športová peňaženka vyrobená z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručia trvácnosť a dlhú životnosť. Uznávané značky si vyberajú odolné textílie, aby sa doplnky tak ľahko nezničili. V konštrukcii je miesto na väčší počet priehradiek, aby každý mohol bez problémov oddeliť jednotlivé drobnosti. V našom sortimente nájdete tenkú peňaženku na karty a hotovosť. Výrobcovia produkujú súčasné modely takým spôsobom, aby nevyzerali veľmi objemne a nevytŕčali z vrecka nohavíc, či mikiny.

Dámske peňaženky na 50Style - detaily hodné pozornosti

V internetovom obchode 50Style zakúpite lacné dámske peňaženky v rôznych verziách. Milovníčkam trendov v športovom vydaní sa s určitosťou zapáči peňaženka Puma. Firma založená v roku 1948 Rudolfom Dasslerom už roky vyvoláva obrovský záujem medzi profesionálnymi športovcami a fanúšikmi fyzickej aktivity. Časom sa značke podarilo rozšíriť taktiež portfólio oblečenia o streetwearovú ponuku a casualové doplnky. Výrobky označené siluetou dravej mačky sú zárukou najvyššej kvality a dôrazu na detaily, ktorým mnoho predstaviteliek nežného pohlavia venuje pozornosť. Ak si ceníte športovú funkčnosť, prizrite sa bližšie malým peňaženkám Umbro, ktoré majú aj napriek skromným rozmerom všetky nevyhnutné vlastnosti.

Každý produkt má opis, kde sa okrem iného dozviete z čoho je daná peňaženka vyrobená. Doplnky si môžete prezrieť na veľmi kvalitných fotografiách. Množstvo zaujímavých strihov a farieb pre ženy a mužov - všetko v jednom internetovom obchode!