Predtým, ako sa s nami skontaktujete telefonicky, skontrolujte, či ste nenašli odpoveď na svoju otázku na nižšie uvedených záložkách.

Sídlo spoločnosti:

MARKETING INVESTMENT GROUP SLOVAKIA s.r.o.,
so sídlom Michalská 7,811 01 Bratislava
IČO: 47652454, DIČ: 2024045804Adresa pre vrátenie, výmenu a reklamáciu:

MIG-Marketing Investment Group Slovakia s.r.o. - 50 style
Súľov 46
01352 Súľov-Hradná
Prosíme nezabudnite dodať správnu poznámku. (Výmena, vrátenie alebo reklamácia)

Týka sa váš problém jedného z nasledujúcich problémov?

 1. Aký je čas spracovania objednávky?

  Štandardný čas spracovania objednávky je od 2 do 6 pracovných dní. V niektorých prípadoch (sezónne výpredaje, akcie) sa môže čas spracovania objednávky predĺžiť, avšak nie dlhšie ako do 7 pracovných dní.

 2. Ako postupovať pri výmene/vrátení produktov:?

  V internetovom obchode 50style.sk môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu v lehote do 30 dní od dátumu doručenia zásielky. Adresa pre zaslanie tovaru:

  MIG – Marketing Investment Group Slovakia s.r.o. 50style
  Súľov 46, 013 52 Súľov-Hradná

  S odporučenou poznámkou: „50style.sk - odstúpenie od zmluvy alebo vrátenie”. Vyplňte Formulár výmeny/vrátenia tovaru, ktorý ste dostali v prílohe e-mailu. Formulár na vrátenie/výmenu si môžete stiahnuť aj tu.

 3. Dostal som iný tovar, ako som si objednal. Čo teraz?

  Bohužiaľ, chyby sa stávajú. Ak ste dostali tovar nezodpovedajúci objednávke, kontaktujte zákaznícky servis: telefonicky ((+421) 233 331 074), e-mailom (obchod@50style.sk) alebo prostredníctvom chatu. Ak je tovar ešte k dispozícii, okamžite ho vymeníme. V prípade, že nie je na sklade, budú vám vrátené peniaze.

Máte nejaké otázky týkajúce sa ponuky nášho obchodu alebo spracovania objednávok?
Kontaktujte nás na adrese: obchod@50style.sk alebo telefonicky na čísle: (+421) 233 331 074 .

Na e-maily a telefonáty odpovedáme od pondelka do piatku, od 9:00 do 17:00.

Zavolajte nám!

OBCHOD@50STYLE.SK
(+421) 233 331 074

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

*
*
*

Vyjadrujem súhlas so spracovaním mojich nižšie uvedených osobných údajov za účelom odpovede na zaslanú otázku a ich využitie pri prípadnom neskoršom kontakte.

* Povinné polia

Správcom osobných údajov je MARKETING INVESTMENT GROUP SLOVAKIA s. r. o., Michalská 7 Bratislava 811 01, Slovensko, vyššie uvedené údaje budú použité za účelom odpovede na otázku, kontaktu a prípadného priameho marketingu. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, ale nevyhnutné pre udelenie odpovede. Základom pre spracovanie údajov je súhlas. Každý má nárok svoj súhlas odvolať (bez vplyvu na oprávnenosť doterajšieho spracúvania), žiadať prístup k osobným údajom, žiadať o ich opravu, odstránenie alebo obmedzenie ich spracúvania, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu.
Plné znenie informačnej doložky v podmienkach ochrany súkromia. >>

[script]const hoverArr = [ '/images/50style_sk/icons/kontakt/desktop/wymiany_aktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/desktop/dostawa_aktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/desktop/patnosci_aktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/desktop/tabela_aktywne.png' ]; const desktopArr = [ '/images/50style_sk/icons/kontakt/desktop/wymiany_nieaktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/desktop/dostawa_nieaktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/desktop/patnosci_nieaktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/desktop/tabela_nieaktywne.png' ]; const mobileArr = [ '/images/50style_sk/icons/kontakt/mobile/wymiany_aktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/mobile/dostawa_aktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/mobile/patnosci_aktywne.png', '/images/50style_sk/icons/kontakt/mobile/tabela_aktywne.png' ]; $(document).ready(function() { const img = $('.photo'); $(window).resize(function() { if ($(window).width() > 800) { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', desktopArr[i]);$(img[i]).on('mouseenter', function() { $(this).attr('src', hoverArr[i]); }).on('mouseleave', function() {$(this).attr('src', desktopArr[i]); }); } } else { for (let i = 0; i < img.length; i++) { $(img[i]).attr('src', mobileArr[i]).off('mouseenter mouseleave'); } } }).resize(); for (let i = 1; i < 4; i++) {$('#question_' + i).click(function () {$('#answer_' + i).slideToggle('slow');});} });[/script]