ČO ZÍSKATE?

Zľava navyše 10%
na objednávku

Novinky týkajúce sa zliav a špeciálnych akcií

Informácie o
novinkách

Istota,že Vám neunikne
začiatok žiadneho výpredaja

Ako sa zapísať do newslettera?

Je to veľmi jednoduché!

1

Vyplňte formulár na webovej stránke a zapíšte zadané údaje. Na vami uvedenú e-mailovú adresu vám bude zaslaný aktivačný link.

2

Kliknite na link „Aktivuj newsletter” a potvrďte svoj zápis.

3

10% zľavový kód nájdete v nasledujúcej správe, ktorú dostanete do niekoľkých hodín a na stránke, na ktorú budete presmerovaní po kliknutí na odkaz potvrdzujúci prihlásenie na odber.

4

Použite svoj kód do 48 hodín od potvrdenia prihlásenia sa na odber newsletteru. Kód je platný iba na 50style.sk a nie je možné ho kombinovať s inými akciami.

Prihlásením sa na odber noviniek súhlasíte so zasielaním marketingového obsahu.
Podrobnosti v podmienkach predajných akciípodmienkach ochrany súkromia.
*Zľava je jednorazová a nie je možné ju kombinovať s inými akciami. Kód je platný 48 hodín od potvrdenia zápisu, možno ho použiť iba na 50style.sk. Akcia trvá od 10.12.2021 do odvolania.

Questions & answers:

Čo mám robiť, keď mi neprešiel e-mail s aktivačným odkazom?

Bez obáv, môže to chvíľu trvať. Po uložení svojich údajov vo formulári počkajte niekoľko desiatok minút. V tom čase by sa mal e-mail s aktivačným odkazom objaviť vo vašej schránke. Ak ste ho nedostali, dôkladne skontrolujte svoju schránku, taktiež záložku so spam-om alebo reklamami. Ak ani tam nenájdete žiadnu správu, vyplňte formulár ešte raz alebo sa skontaktujte s našim zákazníckym centrom.

Ako dlho je zľavový kód platný?

Individuálny zľavový kód je jednorazový a platí 48 h od chvíle jeho prijatia. Nakúpte skôr, než váš kód prepadne!

Spája sa kód za zápis do newslettera s inými akciami?

Nie, jednorazový zľavový kód za zápis do newslettera sa nespája s inými zľavami a špeciálnymi akciami. Ak chcete využiť iné špeciálne zľavy, je potrebné vytvoriť osobitnú objednávku.

Prečo sa cena po zadaní zľavového kódu zvýšila?

Pravdepodobne vami vybraný produkt už je zľavnený a táto zľava je vyššia než tá, ktorá vyplýva zo zľavového kódu za zápis do newslettera. Aby ste mohli využiť výhodnejšiu akciu, vyčistite cache prehliadača alebo dokončite nákup v anonymnom režime.

Môžem rezignovať z odberu newslettera?

Samozrejme. Ale na vašom mieste by sme to nerobili – jedine v prípade, že si chcete nechať ujsť informácie z prvej ruky o tých najlepších akciách, novinkách a výpredaji. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete odstúpiť z programu, urobíte tak veľmi jednoducho. V automatickom podpise každého mailu nájdete odkaz, ktorý vám rezignáciu umožní.