Tenisky Nike Air Max VG-R

Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(2) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 2

Nie sú vybraté žiadne filtre

109,99 €

79,99 €

Farba:

ružová

Veľkosť:

37,5 38,5 39 40 42

109,99 €

74,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

38,5

Výsledkov na stránke

s 2

Aktuálne si prezeráte: Nike Air Max VG-R
Dostupné modely Nike Air Max VG-R: 2

Prevezmite kontrolu v teniskách Nike Air Max VG-R

Hľadáte pánsku alebo dámsku lifestylovú obuv, ktorá je ideálna na dlhé trate? Radi zo seba vydávate maximum a efektívne sa vyhýbate všetkým prekážkam nielen na bežeckých dráhach, ale aj v živote? Dámy a páni, tu sú tenisky, ktoré nanovo definujú pojem pohodlie, teda Nike Air Max VG-R. Ak máte dojem, že ste tento charakteristický štýl už niekde videli, tak musíme uznať, že máte veľmi dobré oko, pretože ich dizajn bol inšpirovaný jedným z najznámejších a najklasickejších návrhov od Nike, teda Air Max 95. model kombinuje dizajnové prvky z minulosti s modernými technológiami ovplyvňujúcimi komfort používania a vytvára kompozície, ktoré doplnia športový aj každodenný styling.

Pútavý nízky zvršok obuvi je vyrobený z odolných priedušných materiálov - textilného a syntetického materiálu a dizajnový systém šnurovania umožňuje individuálne prispôsobenie obuvi tvaru chodidla. Keď už hovoríme o zvršku... nedalo by sa nespomenúť charakteristický vlnitý vzor pripomínajúci pľúca a šikmý oporný systém pripomínajúci tvar rebier, vďaka ktorému sa zdanlivo obyčajné lifestylové topánky menia na skutočný dizajnérsky produkt.

Tenisky Nike Air Max VG-R určite oslovia všetkých ľudí, ktorí si cenia celodenné pohodlie a komfort - ich vnútro je vystlané mäkkou, na dotyk príjemnou podšívkou, ktorá chráni pokožku pred odreninami a celok je upevnený na pružnej medzipodrážke z peny absorbujúcej nárazy. Vonkajšia gumená podrážka zvyšuje nielen priľnavosť k zemi, ale aj odolnosť obuvi.

Dizajn inšpirovaný pretekárskymi autami a technológiami, ktoré zlepšujú komfort používania

Model Air Max VG-R, ako už názov napovedá, obsahuje aj patentovanú technológiu Nike Air v podobe vzduchového vankúša umiestneného medzi dvoma vrstvami podrážky. Práve ona je zodpovedná za zvýšenie pružnosti, elasticity, ako aj účinnú ochranu chodidiel pred otrasmi, ktoré vznikajú pri kontakte chodidiel so zemou. Tlmenie Nike Air navyše efektívne znižuje hmotnosť topánky bez obmedzenia jej funkčnosti, čo sa premieta do oveľa lepších výsledkov (napr. počas športových súťaží) a pohodlia doslova na každom kroku.

Ak teda hľadáte lifestylové topánky, ktoré poskytnú vašim nohám optimálne podmienky a osvedčia sa nielen na dennej báze, ale aj pri bežeckom tréningu, určite si prezrite ponuku dámskych a pánskych Nike Air Max VG-R tenisiek, ktoré sme pre vás pripravili vo 50 style!