Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(4) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 4

Nie sú vybraté žiadne filtre

22,99 €

11,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

11

12,99 €

10,79 €

Farba:

čierna biela

Veľkosť:

S M L

Veľkosť:

S M L

14,99 €

8,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

M

14,99 €

Farba:

biela čierna

Veľkosť:

S M L

Veľkosť:

S M L

Výsledkov na stránke

s 4

Aktuálne si prezeráte: Futbalové doplnky
Dostupné modely futbalového doplnkov pre pánov: 4

Naspäť do kategórie: Pánske doplnky

Pánske futbalové doplnky

Futbalové emócie vás dostanú bez ohľadu na sezónu? Alebo sa už možno chystáte na ďalšiu sezónu? Ste veľkým fanúšikom futbalu, alebo niekto z vašich blízkych je zanieteným futbalistom? Dobre viete, že tréning, sparing alebo hra v rámci relaxu vyžaduje správnu prípravu. Nestačia obyčajné športové topánky, krátke nohavice a bavlnené tričko. Akým futbalovým príslušenstvom by ste sa mali vyzbrojiť? Čo vám uľahčí hru? Poradíme vám!

Futbalové rukavice

Tento prvok futbalového príslušenstva sa osvedčí hlavne vtedy, keď často stojíte v bránke. Dobre vieme, že vtedy nielen vnímavosť a schopnosť rýchlo reagovať, ale aj brankárske rukavice sú dôležité! Kvalitné modely znížia silu nárazu a zabezpečia vám dobrý úchop lopty. Preto musia byť dobre vybrané a vyrobené s veľkou starostlivosťou. Aké futbalové rukavice nájdete v našej multibrandovej ponuke? Ide o produkty známej, športovej značky s tromi pruhmi v logu, ktorá ponúka futbalové rukavice adidas Pred TRN vo viacerých farbách. Práve tu bola vo vnútri použitá nárazu vzdorná a mäkká pena EVA, ako aj latexová vrchná vrstva, ktorá zabezpečí stabilné uchopenie lopty. Okolo zápästia bolo použité zapínanie na suchý zips, aby sa zaistilo dobré prispôsobenie. Máte radšej športovú značku s ikonickým Swooshom? Bez problému! Futbalové rukavice Nike NK GK Match JR-FA 18 alebo 19 sú tiež spojením najkvalitnejších materiálov a funkčného dizajnu. Alebo vás možno zláka jedna z rukavíc Umbro Classico - JNR alebo Umbro Neo Club Glove - JNR, s dodatočnými výstužami na vrchu?

Ponožky

Samotné brankárske rukavice však nestačia. Každý hráč tímu by mal mať vo svojej zbierke vysoké futbalové ponožky. Je dôležité, aby dobre chránili nohu a nevyvíjali na ňu príliš veľký tlak. Na ihrisku je najdôležitejšia sloboda pohybu a neobmedzujúce doplnky. Aj tu si môžete vybrať z niekoľkých známych športových značiek, ktoré ponúkajú produkt najvyššej kvality. Pozrite si ponožky Umbro Liga, ktoré vám budú siahať po kolená? Práve tu boli použité ióny striebra, ktoré majú protiplesňové a antibakteriálne vlastnosti. Model pánskych legín adidas Santos Sock 18 zase využíva technológiu Climacool, ktorá zabezpečí efektívne vetranie a odvod vlhkosti. Pánske ponožky Nike Classic Football Fit-Dri Sock sú vybavené systémom Dri-Fit, ktorý sa stará aj o správnu výmenu vzduchu a odvádzanie vlhkosti. Aj tu je oblasť prstov a päty dodatočne vystužená, aby sa zabezpečila dlhšia životnosť vášho obľúbeného modelu. Minimalistický dizajn bielych ponožiek je doplnený kontrastným čiernym logom.

Chrániče

Čo ešte? Dobre vieme, že skutočná hra vyžaduje veľa obetí. Rýchly sklz k lopte, nešťastne dopadnutie na nohu alebo šprint k lopte, aby ste sa k nej dostali skôr ako súper. Neraz sa pritrafí pád, odreté koleno alebo iné zranenia. Aby ste sa postarali o svoju bezpečnosť, budete určite potrebovať nejaké chrániče nôh. Stavíte na zosilnený chránič holene adidas X Lite, ktorý vás ochráni pred nárazmi, alebo vás možno zláka trochu dlhší model adidas Messi 10 LE? Preferujete jednoduchý styling? Vyskúšajte modely Nike HRD Shell SL, ktoré sú väčšinou vyrobené z polypropylénu, alebo model Nike NK CHRG GRD s elastickými remienkami, ktoré vám pomôžu získať dokonalé prispôsobenie. Môžete si tiež vybrať z mnohých návrhov športovej značky Umbro - vrátane modelov Classico Slip, NEO Vento Slip alebo Veloce Guard W / Det Sock.

Neváhajte, vytvorte si svoj futbalový set a urobte z každej hry výhru!