Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(4) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 4

Nie sú vybraté žiadne filtre

19,99 €

18,99 €

Farba:

zelená

Veľkosť:

5

19,99 €

13,49 €

Farba:

biela

Veľkosť:

5

19,99 €

13,49 €

Farba:

biela

Veľkosť:

5

24,99 €

15,99 €

Farba:

biela

Veľkosť:

4 5

Výsledkov na stránke

s 4

Aktuálne si prezeráte: pánske lopty. Dostupné modely: 4

Futbalové lopty v ponuke 50style.sk

Ak potrebujete futbalové lopty, nemôžete vynechať náš internetový obchod. Nájdete tu širokú ponuku originálnych výrobkov, ktoré s istotou splnia všetky Vaše očakávania.

Aké značky lôpt nájdete vo 50style?

Na webovej stránke 50style.sk vám ponúkame značkové futbalové lopty, ktoré sa s istotou zapáčia nielen fanúšikom futbalu. Môžete si vyberať spomedzi rôznych vzorov, farieb a značiek. Nike, Umbro, adidas - to vy rozhodujete, ktorá z ich bude tá ideálna.

Futbalová lopta by mala byť funkčná a trvácna. Ak hľadáte ideálny model, navštívte 50style a vyberte si to, čo je pre vás najlepšie!

Naspäť do kategórie: Pánske doplnky

Futbalové lopty - originálne športové doplnky

Futbal je jedným z najobľúbenejších športov. Mnoho mužov miluje nielen povzbudzovať svoje obľúbené tímy, ale aj ochotne stojí na ihrisku, aby okúsili pocity futbalových virtuózov. Jedným z kľúčových prvkov výbavy každého futbalistu je správne vybraná lopta, ktorá by mala byť vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Internetový obchod 50Style ponúka futbalové lopty od mnohých rešpektovaných výrobcov. Môžete si vybrať modely, ktoré používajú amatérske aj profesionálne futbalové tímy.

Vstúpte do hry - značkové lopty na stránke 50Style

Kvalitne vyrobená lopta je doplnok, bez ktorého by futbal nebol možný. V našom internetovom obchode 50Style nájdete modely značiek ako Nike, adidas a Umbro. Prezrite si už teraz náš sortiment a vyberte si variant, ktorý vám umožní maximalizovať prirodzený potenciál na ihrisku a streliť súperovi čo najviac gólov. Lopty ponúkame v mnohých neobvyklých vzoroch a farbách. Pre fanúšikov tohto športu budú modely, ktoré bolo možné vidieť na najdôležitejších futbalových turnajoch - európskych a svetových šampionátoch, určite skutočnou lahôdkou. U nás môžete nakupovať ľahko a príjemne bez toho, aby ste opustili svoj domov. Všetky objednávky sú expresne zabalené a odoslané na zákazníkom uvedenú adresu. Vyberte si svoju vysnívanú loptu a vyrazte na ihrisko, aby ste si dokázali, že šport nie je len o zdraví, ale aj o zábave.