Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(4) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 4

Nie sú vybraté žiadne filtre

74,99 €

53,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

S M L XL XXL

34,99 €

18,39 €

Farba:

tmavomodrá

Veľkosť:

S M L XL XXL

69,99 €

47,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

S M L XL XXL

49,99 €

14,39 €

Farba:

tmavomodrá

Veľkosť:

M L XL XXL

Výsledkov na stránke

s 4

Aktuálne si prezeráte: Pánske prechodné bundy
Dostupné modely jarné a jesenné búnd pre pánov: 4

Naspäť do kategórie: Pánske oblečenie

Pánske prechodné bundy

Pánska prechodná bunde je povinným prvkom vo výbave každého muža. Takáto vrchná pokrývka sa osvedčí nielen na neskorú jeseň alebo na skorú jar, ale taktiež počas najrôznejších horských potuliek alebo výprav do terénu. Počasie je často premenlivé. Aj vy môžete byť dobre pripravení! Stačí, že si vyberiete niečo z rôznorodej ponuky pánskych prechodných búnd od takých značiek ako Umbro, Lotto alebo Nike!

Ideálna pánska prechodná bunda

Športové značky sa vo svojich projektoch zameriavajú nielen na skvelý dizajn, ale predovšetkým na vysokú kvalitu spracovania, ktorá sa odráža na komforte pri používaní a dlhšej životnosti. Pánske prechodné bundy od známych a uznávaných značiek sú určite veľmi štýlové, ale obrovskej popularite sa tešia najmä kvôli svojim materiálom, strihom a inovačným technológiám použitým pri výrobe. V rôznorodej ponuke vrchných pokrývok tohto typu nájdete bundy odolné voči vode, chrániace pred chladom, s kapucňou a veľkým množstvom dodatočných vreciek, ale taktiež jednoduchšie dizajnérske, v typicky mestskom štýle. Vďaka tomu si každý muž s ľahkosťou nájde ideálnu prechodnú bundu!

Ako si vybrať pánsku prechodnú bundu?

Štýlové bundy s bomberovým strihom sú veľkým hitom módneho sveta. Do takej sa oplatí investovať práve vtedy, keď hľadáte prechodnú bundu, ktorú si oblečiete k džínsom, tričku a vysokým topánkam. V náročných atmosférických podmienkach, napríklad počas daždivých jesenných dní alebo počas horskej výpravy sa najlepšie osvedčia športové prechodné bundy, čiže všetky modely z vode odolnej tkaniny s kapucňou a vreckami. Nájdete ich v ponuke mnohých športových značiek vo všetkých farebných verziách. Vďaka tomu pánsku prechodnú bundu s ľahkosťou dopasujete ku svojmu štýlu obliekania.