Futbalová obuv

Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(2) Výsledky

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 2

Nie sú vybraté žiadne filtre

44,99 €

18,39 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

36 36 2/3 37 1/3 38 38 2/3

44,99 €

16,19 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

36 36,5 37,5 38 38,5

Výsledkov na stránke

s 2

Aktuálne si prezeráte: Futbalová obuv. Dostupné modely: 2

Futbalová obuv

Ste milovníkom futbalu, a váš záujem touto športovou disciplínou sa neobmedzuje iba na skandovanie alebo sledovanie televíznych prenosov zápasov obľúbeného tímu? Rádi hrávate so známymi? A možno bojujete o postup do vyššej klasifikácie v športovej kariére? Pohodlie a bezpečnosť na ihrisku vám môže zaručiť profesionálna futbalová obuv, ktorá je vyrobená zo správnych materiálov na základe moderných a overených konštrukčných riešení. V internetovom obchode 50.style.sk nájdete široký výber futbalovej obuvi populárnych výrobcov ako Nike, adidas, Umbro či Lotto. Ponúkame halové topánky, kopačky a všetky produkty v našej ponuke sa charakterizujú najvyššou kvalitou a solídnou výrobou. Konkrétne modely majú strih zaručujúci nevyhnutné vlastnosti pre tento šport, také ako stabilizácia chodidla, priľnavosť a možnosť bezpečného vykonávania dynamických zmien smerov pohybu. Doplňte svoju futbalovú výbavu a maximálne využite športový potenciál, cítiac sa na ihrisku ako najväčšie osobnosti zo sveta futbalu.

Naspäť do kategórie: Topánky

Kopačky

Futbal je už od dávna jednou z najpopulárnejších športových disciplín. Zápasy v tejto disciplíne sa uskutočňujú na rôznych úrovniach, od školských súťaží a amatérskych líg, až po plne profesionálnu úroveň.

Osoba, ktorá si chce kúpiť futbalové kopačky stojí pred sebou obrovským výberom značiek a modelov. Hoci napohľad vyzerajú všetky topánky tohto typu podobne, môžu sa od seba značne líšiť. Nie všetky z nich sú prispôsobené na trávnik, niektoré sú určené na hru na umelých povrchoch, iné zase na halové zápasy. To isté sa týka aj úrovne špecializácie takejto obuvi. Existuje napríklad niekoľko typov kolíkov. Kolíkové kopačky sú vybavené vymeniteľnými skrutkovacími kolíkmi, lisovky však takúto možnosť už nemajú. Menia sa taktiež iné parametre topánok, napríklad samotný tvar obuvi. A na základe toho, či máte úzke, široké alebo normálne chodidlo si musíte zvoliť tú správnu obuv .

Prispôsobenie kopačiek je veľmi dôležité, keďže ich správne dopasovanie k chodidlu zaručí optimálne pohodlie a "precítenie lopty". Správne vybraná obuv taktiež zaručí dobrú ochranu chodidla, kĺbov a svalov. Oplatí sa vybrať si s ponuky osvedčených značiek, napríklad Umbro alebo adidas , bez ohľadu na to, či športujete rekreačne alebo profesionálne. Takýmto spôsobom končatiny ochránite pred úrazmi a okrem toho budete mať istotu, že obuv sa po niekoľkých tréningoch a zápasoch nerozpadne.

Značková obuv na futbal je častokrát vybavená systémami, vďaka ktorým budete mať zaručenú lepšiu priľnavosť k povrchu, stabilitu chodidla, odpruženie alebo väčšiu kontrolu nad loptou. Najlepšie modely takých topánok môžete nájsť v našej bohatej internetovej ponuke. Dôkladne vyselektované kusy poskytujú možnosť vybrať si dobrý a kvalitný produkt vyrobený z najlepších materiálov. Nájdete medzi nimi halovky, kolíky, ako aj turfy, takých výrobcov ako Umbro, Lotto, Nike . Okrem funkčných vlastností majú atraktívny vzhľad - ich nezvyčajné vzory s určitosťou zaujmú všetkých aktívnych futbalových fanúšikov.