Bama

Filtre

Od
Od Do
Do
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť
Zrušiť filtre

Nie sú vybraté žiadne filtre

(7) Výsledkov

Radenie:

Radenie

Výsledkov na stránke

s 7

Nie sú vybraté žiadne filtre

4,99 €

Farba:

čierna

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

4,99 €

4,49 €

Farba:

viacfarebná

Veľkosť:

ONE SIZE

Výsledkov na stránke

s 7

Aktuálne si prezeráte: Bama.
Dostupné modely Bama: 7

Značka Bama

Spoločnosť Bama sa už 20 rokov stará o naše chodidlá a obuv. V jej ponuke sa nachádzajú overené výrobky určené na starostlivosť o obuv. Zaručia trvácnosť a lesk všetkým typom obuvi – od koženej po semišovú. Osvedčia sa obzvlášť v sezóne jeseň-zima. Impregnačné prostriedky, peny či krémy – to všetko Vašim topánkam zaistí ochranu pred vlhkosťou a náročnými atmosférickými podmienkami. Ak chcete predĺžiť trvácnosť svojej obuvi a zaručiť jej skvelý vzhľad, siahnite po osvedčených produktoch firmy Bama.

Prípravky na ošetrenie obuvi Bama - postarajte sa o to, čo je dôležité

Hľadajúc ideálnu obuv - bez ohľadu na to, či potrebujeme niečo na tréning, či tiež na každodenné nosenie - zohľadňujeme mnoho detailov. Chceme, aby model, na ktorý stavíme, nielen dobre vyzeral, ale aj spĺňal svoj účel a bol nositeľný nejednu sezónu. Často siahame po najznámejších značkách dúfajúc, že skúsenosť a stabilná pozícia na trhu nám zabezpečia rovnakú životnosť. Naozaj, taká rozhodnutie sa nám zdá byť správne, ale pokiaľ necháme vysnené topánky napospas osudu, rýchlo sa môže stať, že ani materiály najvyššej kvality nám nezaručia dlhú životnosť. Čo pre to môžeme urobiť? Samozrejme, vykázať sa starostlivosťou a zavčasu postarať sa o vysnené tenisky či bežecké topánky. Tú dôležitú úlohu nám uľahčia profesionálne produkty Bama určené na ošetrenie obuvi.

Celoročná starostlivosť

Nedá sa ukryť, že správna starostlivosť je kľúčom k udržaniu obuvi v dobrom stave. Čas strávený pri starostlivosti o ňu je investícia, ktorá sa vám vráti tým, že budete musieť menej často kupovať nový pár tenisiek či zimných topánok. Ako sa dozvedieť, čo skutočne potrebuje naša obuv? Je to jednoduché: stačí sa nám včas pripraviť na poveternostné podmienky a pripraviť si vhodné prostriedky určené na starostlivosť o obuv Bama. Samozrejme že nie všetko sme schopní predvídať, ale smelo môžeme predpokladať, že v zime je jednou z našich najväčších starostí soľ na chodníkoch a štrk zaručujúci našej obuvi deštruktívny peeling. Nedovoľte, aby vám zničili obuv. Siahajúc po čistiacu penu Bama a aplikujúc ju podľa inštrukcie na obale, môžete vyčistiť aj tú najšpinavšiu obuv. Používajúc impregnát ochránite povrch pred poškodením. V tomto prípade platí staré pravidlo - lepšie predchádzať, než liečiť. Prostriedky Bama sa osvedčia v jari i v jeseni keď sú naše topánky - nie nevyhnutne kožené, ale vyrobené z iných materiálov, napríklad z plátna - vystavené blatu alebo prachu. Teraz ste pripravený na všetko!

Produkty Bama - na každú príležitosť!

Správna starostlivosť o obuv sa však neobmedzuje iba na odstraňovanie nečistôt - aj keď je to nepochybne dôležitý prvok. Preto v ponuke značky Bama nájdete nielen šampóny na topánky - ideálne aj pre jemné materiály, ako je nubuk alebo semiš - ale aj špecializované peny, ktoré sa dokonale vysporiadajú s posypovou soľou, zaschnutým bahnom alebo zafarbením trávou. Ako viete, nielen zvršok, ale aj podrážky sa špinia. O ne sa tiež oplatí starať sa! Z tohto dôvodu stojí za to vopred si zaobstarať Magic Cleaner Bama, ktorého vlastnosti sú... skutočne magické. Umožňuje odstrániť škvrny alebo nečistoty dokonca aj zo svetlých podrážok, vďaka čomu môžu svietiť tak, ako v deň nákupu. Svieži vzhľad bielych topánok zabezpečí renovátor, špeciálny produkt, ktorý udržuje tenisky alebo športovú obuv v dobrom stave. Svetlých zvrškov sa už nemusíte báť - kľudne po nich siahnite, ak sa vám páčia, pretože teraz máte na dosah ruky prípravok, ktorý im umožní pretrvať. Rozhodujúci však nie je iba vonkajší vzhľad, ale aj to, čo je vo vnútri, nie? Kľudne, mysleli sme na všetko. O bezpečnosť pokožky nôh a pohodlie aj v horúcich dňoch sa postarajú deodoranty Bama, rovnako ako antibakteriálne vložky s aktívnym uhlíkom, ideálne pre všetky typy obuvi, od espadriliek až po čižmy. Dôverujte značke s viac ako storočnou tradíciou - vaše topánky si zaslúžia to najlepšie!